1 stycznia 2015

Biszkopty o smaku ciasta wiśniowego z czekoladą

Biszkopty o smaku ciasta wiśniowego z czekoladą - z rodzinką testowaliśmy do kawki od firmy coffea .

Bahlsen jest synonimem najwyższej jakości wypieków, doskonałych procesów i struktur. Od pokoleń rozkosz jedzenia ciastek kojarzona jest z nazwiskiem Bahlsen. Znakomity smak, wysoka jakość i zaufanie do produktów uczyniły firmę Bahlsen tym, czym jest dzisiaj: nowoczesną, nieustannie odnoszącą sukcesy firmą rodzinną. Źródło: http://www.bahlsen.pl/grupabahlsen
Bogate portfolio międzynarodowych marek HIT i Leibniz oraz krajowej marki Krakuski uczyniły firmę liderem branży w Polsce. Misja firmy "Osładzamy życie" trafnie obrazuje tradycję i doświadczenie przedsiębiorstwa, które od ponad 120 lat dostarcza klientom słodkiej przyjemności.
Źródło:http://renia-renata.blogspot.com/2012/09/krakuski-kruche-herbatniki-o-smaku.html i http://corculinari.blogspot.com/2012/09/biszkopty-kakaowe-z-marmolada-wisniowa.html

Każdy pamięta z dzieciństwa wyjątkowe smaki i aromaty domowych wypieków. Smaki, do których chętnie wracamy przywołują ciepłe wspomnienia czasu spędzonego w gronie najbliższych. W dzisiejszych, szybkich czasach, kiedy mamy go coraz mniej na domowe wypieki, propozycja Krakusków doskonale dostosowuje się do tych potrzeb i przenosi nas w świat dzieciństwa.

W skład nowej linii wchodzą 3 innowacyjne smaki:
1. Krakuski o smaku Szarlotki to klasyka smaku polskich ciast. Przepyszne połączenie kruchego ciastka, kawałków jabłka i nutki cynamonu.
2. Ciasteczka o smaku Makowca to jedyna w swoim rodzaju kompozycja maku oraz nutki migdałowej, zatopiona w kruchym ciasteczku o finezyjnym kształcie.
3. Krakuski o smaku Ciasta wiśniowego z czekoladą to przyjemność delektowania się idealnym połączeniem wiśniowej marmolady, delikatnego kakaowego biszkopta i czekolady.

Miałam okazje skosztować ten trzeci smak, czyli ciastka wiśniowe w czekoladzie.

Źródło: http://www.bahlsen.pl/news

Moja opinia:
Biszkopty z nadzieniem wiśniowym - świetny smak i aromat. Mięciutkie z pysznym dżemem wiśniowym. Biszkopty oblane przepyszną czekoladą. Pasuje wyśmienicie do kawy. Pychotka! Polecam:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz