22 lutego 2016

Testowanie ze stroną trnd.pl

Mam możliwość przetestowania Monte z dodatkami. W kampanii mam prawo do zakupów deserów Monte z dodatkami, które będę mogła przetestować z rodzinom. Mój budżet to 80zł! Zwrot kosztów odbywa się za pośrednictwem specjalnej platformy. Do 7 dni roboczych.

Czas trwania projektu:
Od 17.02.2016 do 24.03.2016

Bardzo się cieszę, będę mogła testować takie pyszności.
4 komentarze:

 1. O miłego testowania :D


  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepyszny deser dostępny w ośmiu wariantach smakowych. Fantastyczne połączenie kremu orzechowo - czekoladowo - mlecznego z dodatkami w różnej postaci. Deser jest bardzo smaczny trafia do tych małych jak i tych większych smakoszy . Jest przyjemnością dla podniebienia. Zwłaszcza dla łasuchów lubiących coś delikatnie słodkiego. Dla mnie strzał w dziesiątkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Deser mleczny Monte z dodatkami to doskonała przekąska zarówno w domu, w pracy jak i w szkole. Jest idealnym źródłem energii zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Deserki Monte z dodatkami są godne polecenia ze względu na jakość oraz dobrą cenę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Deser mleczny Monte z dodatkami to doskonała przekąska zarówno w domu, w pracy jak i w szkole. Jest idealnym źródłem energii zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Deserki Monte z dodatkami są godne polecenia ze względu na jakość oraz dobrą cenę.

  OdpowiedzUsuń

Murzynek

Składniki: Ciasto - 1 kostka margaryny - 1 ½ szklanki cukru - 3 łyżki kakao - ½ szklanki wody - 4 jaja - 2 szklanki mąki - 3 pł...